ქსელის გეგმიური სარეაბილიტაციო სამუშაოების გამო, 14 აგვისტოს 08:45-დან 18:15 საათამდე ელექტროენერგიის მიწოდება შეეზღუდება აბონენტებს მარნეულის რაიონის სოფლებში კეშალო, კაპანახჩი, ილმაზლო, ამბაროვკა და მიმდებარე სოფლებში;
11:00-დან 18:00 საათამდე აბონენტებს რუსთავში რჩეულიშვილის ქუჩაზე #18 კორპუსს და კახეთის, მცხეთის, სამშვილდის, ტოლსტოის და ნეკრასოვის ქუჩების კერძო სახლების ნაწილს;
11:02-დან 14:00 საათამდე აბონენტებს გარდაბანში სადგურის, ჭავჭააძის, აღმაშენებლის, ასათიანის და მიმდებარე ქუჩებზე;
11:30-დან 19:00 საათამდე აბონენტებს დმანისის რაიონის სოფლებში ზემო კარაბულახი, ქვემო კარაბულახი, მამიშლარი, სალამალეიქი, უსეინქენდი და მიმდებარე სოფლებში;
11:30-დან 14:00 საატამდე აბონენტებს თეთრიწყაროს რაიონის სოფლებში ირაგა, სამშვილდე, აბელიანი, ჭივჭავი და მიმდებარე სოფლებში, აგრეთვე თეთრწყაროში სტალინის, კოსტავას, თავდადებულის და მიმდებარე ქუჩებზე;
15:00-დან 18:00 საათამდე აბონენტებს გარდაბანში სანაპიროს, გელოვანის, აღმაშენებლის და მიმდებარე ქუჩებზე. სამუშაოების დასრულების თანავე, ელექტროენერგიის მიწოდება აღდგება ჩვეულ რეჟიმში.